biglogo archivum

Vasárnap, május 26-án egyházközségünkben ünnepi búcsút tartottunk, amelynek ünnepnapja május 24-re esett – ekkor volt a Mindenkor Segítő Szűz Mária napja.

Arra kérjük ilyenkor a Szűz Anyát, hogy adja meg a jelenlévőknek a fiába vetett hitet s megerősítse bennünk a kölcsönös szeretetet. A búcsú napi szentmisét Krzysztof Grzelak atya, a Lengyel Perszonális Plébánia plébánosa mutatta be, amelyen gyerekek is részt vettek, akik a tavalyi évhez hasonlóan elsőáldozáshoz járultak. A liturgiát az egyházközségünk és a Szent Adalbert Egyesület mellett működő Szent Kinga kórus fellépése gazdagította.

Inf. saját, fotó: Pál B., ford. Bóka E.

                  

Kapcsolat

Országos Lengyel Önkormányzat
1102 Budapest, Állomás u. 10.
tel: 36-1/261-1798, 36-1/260-7298
fax: 36-1/909-28-56
e-mail: olko@polonia.hu 

OLÖ Intézmények
LMH  |  LNONI  |  LKIésM

Lengyel szószóló

Dr. Rónayné Słaba Ewa
Lengyel Nemzetiségi Szószólói Iroda
1055 Budapest, Kossuth Lajos tér 1-3.

 

Lap teteje